Przemysł

Przegląd popularnych nietoperzy

By 13 marca 2020 No Comments

Wybór odpowiedniego kija bejsbolowego jest równie ważny, jak technika uderzenia lub wybranie odpowiedniego pola gry, aby strzelać ponad płotem środkowym. Istnieje wiele różnych rodzajów nietoperzy dla małych lig, lig seniorów, szkół wyższych i profesjonalistów. Każda liga ma wiele parametrów szerokości i długości biegu. Może to być przytłaczające, gdy weźmie się pod uwagę różnorodność marek, materiałów, stylów i właściwości kijów baseballowych. Rzućmy okiem na dwa najlepsze nietoperze: Easton i Demarini.

Kije baseballowe Easton oferują mocne beczki, które są lekkie i mają wygodny chwyt. Easton to nietoperz wysokiej jakości, a te renomowane nietoperze mogą być drogie i kosztować ponad 200 USD. Jednak Easton oferuje również szeroką gamę nietoperzy wykonanych z drewna, aluminium i stopów high-tech w rozsądnych cenach. Easton był silnym innowatorem w branży kijów bejsbolowych. Easton wypuścił pierwszą linię mocniejszych nietoperzy aluminiowych pod koniec lat 70. XX wieku i od tego czasu jest innowacyjny.

Easton łączy naukę i sztukę, tworząc szybkie beczki i uchwyty przy użyciu zaawansowanych technologicznie metali, takich jak tytan i specjalne stopy aluminium. Wiele ich nietoperzy jest wzmocnionych podwójnymi ściankami, co nie tylko wzmacnia lufę, ale także pop-ball od nietoperza. Kijki baseballowe Easton są przeznaczone dla wszystkich lig i są przeznaczone dla poważnych graczy w baseball. Kluczem do sukcesu były innowacje i trwałe produkty o wysokiej lojalności klientów.

Kije baseballowe Demarini są wysoko cenione w branży. Weszli na scenę w 1990 roku. Demarini był innowacyjny i niedrogi, wypuszczając nietoperza o podwójnych ściankach, który szybko zapewnił mu miejsce na rynku kijów bejsbolowych. Demarini oferuje szereg modeli rakiet zaprojektowanych specjalnie do gry na wolnym boisku, softballu na boisku i baseballu.

Niedawno firma Demarini opracowała ekscytujący model Flex, który jest wyposażony w elastyczny uchwyt złożony. Daje to hitterowi niespotykaną moc katapultowania piłki poprzez odrzut, co powoduje, że piłka pęka z dodatkową siłą. Kije baseballowe Demarini są w cenie od mniej niż 100 $ do ponad 300 $ i oferują prawie każdemu graczowi na każdym poziomie solidny wybór, w którym mogą czuć się bezpiecznie.