Motoryzacja

Przedziały prasowe: łatwe do zbudowania dzięki zielonej konstrukcji

By 13 marca 2020 No Comments

Prawdopodobnie widziałeś ich na imprezach sportowych i w plenerze. Pudła prasowe służą kilku bardzo cennym celom. Zwykle siedzą na trybunach, od boisk sportowych w szkołach średnich po duże stadiony.

Te pudełka są w wielu kształtach i rozmiarach. Twoim głównym celem jest jednak zapewnienie wygodnej przestrzeni poza elementami dla tych, którzy komentują, zgłaszają i ogłaszają grę lub wydarzenie. Duże okna i położenie pudełka zapewniają szerokie pole widzenia do dokładnego zgłaszania następujących zdarzeń. Chociaż wydarzenia sportowe są rozrywkowymi miejscami o energetycznej atmosferze, w przedziale prasowym znajduje się „środowisko pracy”, w którym gracze wewnątrz pudełka skupiają się na relacjach z gry lub wydarzenia.

Chociaż przedziały prasowe są popularne wśród tych, którzy relacjonują grę, są również wykorzystywane do różnych innych funkcji. Kiedy sędziowie lub inni gracze w terenie używają mikrofonu i / lub muzyki, często jest to kontrolowane przez urządzenie. Ponadto w skrzyni można obsługiwać reflektory i inne elementy sterujące światłem.

Ze względu na indywidualny charakter stadionów i boisk sportowych skrzynki prasowe często muszą być szyte na miarę, a modułowa konstrukcja jest bardzo preferowaną metodą budowy. Wiele osób widziało wielkie zalety modułowe i docenia fakt, że jest to konstrukcja przyjazna dla środowiska. Modułowa konstrukcja służy do budowy ścian i innych ważnych elementów w fabryce. Prowadzi to do bardziej wydajnego procesu budowlanego przy znacznie mniejszej ilości odpadów niż w przypadku konstrukcji konwencjonalnej. Po zakończeniu komponenty są dostarczane na plac budowy, gdzie są szybko montowane.

Prasy mogą być również wyposażone w różnorodne akcesoria i wykonywać różnorodne zadania. Systemy HVAC i różne oświetlenie zapewniają przyjemną atmosferę i możliwość montażu różnych okien i drzwi. Ponadto skrzynki te można pomalować na różne kolory, a metalowa część budynku jest dostępna w wersji proszkowej. Malowanie proszkowe jest przyjazną dla środowiska opcją do malowania wszystkich metalowych powierzchni skrzynki prasowej. Malowanie proszkowe jest znacznie trwalsze niż farba w płynie i odporne na łuszczenie i blaknięcie.

Podsumowując, przedziały prasowe są używane na wielu boiskach sportowych i stadionach. Ze względu na różną wielkość i kształt stadionów często preferowane są pudełka niestandardowe. Modułowa struktura oferuje ekonomiczne rozwiązanie, które można łatwo dostosować.