Przemysł

Poradnik Magic Bat

By 13 marca 2020 No Comments

Rolling nietoperze to gra polegająca na zgadywaniu dla większości ludzi. Jaką presję użyć, jak długo toczyć, które nietoperze łatwo się łamią i tak dalej. Jest wiele innych czynników związanych z przewijaniem niż tylko naciśnięcie A i przewrócenie przez B kilka razy. Ludzie kupują maszyny do walcowania i testują presję na klientów eBay i Craigslist. Widzę to na podstawie niektórych negatywnych opinii na eBayu i forach. Na forach, filmach i stronach internetowych jest kilka informacji o toczeniu nietoperzy, ale nie ma magicznych wskazówek na temat rzucania nietoperzem. Dziwnie jest mi powiedzieć, że toczenie nietoperzy to sztuka, ale to naprawdę delikatny proces. Kiedyś profesor uniwersytecki w naszej klasie powiedział, że czytanie książki godzinę na określony temat czyni cię ekspertem w tej dziedzinie. Zdecydowanie powiedziałbym, że nie dotyczy to toczenia, choć to dobry początek. Moim zdaniem godzina dziennie staje się ekspertem. Stare powiedzenie, że praktyka czyni mistrza, ma pewną wartość.

Wyobraź sobie, że jest około 22 osób, które sprzedają usługi nietoperzy w serwisie eBay, a tylko 5 z nich działa od ponad roku (o ile pracują w serwisie eBay lub jako firma internetowa). Nie ma też sposobu, aby powiedzieć, jak długo ktoś przewrócił się przy zakupie od Craigslist. Jeśli dobra reklama w serwisie eBay lub Craigslist może zmusić Cię do rezygnacji z rakiety o wartości 300 USD, niech tak będzie, ale lepiej, aby moje pieniądze zostały pozostawione człowiekowi, który ma dobre opinie i czas i pieniądze na prowadzenie witryny wydał. Wiadomość ustna to świetny sposób, jeśli kogoś znasz. Po prostu wyświadcz mi przysługę przed edycją rakiety ... dowiedz się o osobie lub firmie, która rzuca rakietą. Wyszukaj opinie na eBayu i sprawdź internet. Nie trwa to długo.

Jakie są 15 minut, aby upewnić się, że rakieta o wartości 300 USD nie ulegnie awarii? Większość legalnych toczących się firm oferuje gwarancję na połamane nietoperze. Niektóre z najczęstszych rzeczy, które przeczytasz lub zobaczysz w serwisie eBay, to: „Nie pozwól amatorowi rzucić rakietą”. Zwiększenie odległości spowoduje, że zyskasz „odległość 20-60 stóp” (odległość 20-40 stóp została udowodniona, nie więcej). Ludzie faktycznie mają zdjęcia nietoperzy w swoim salonie. Widziałem mężczyznę oskarżającego producenta o złamanie nietoperza. Żartujesz sobie ze mnie? Ten sam facet napisał, że nietoperz jest skompresowany. 186 cali; To zepsułoby każdego nietoperza, zanim dotrzesz do połowy tej liczby, niesamowite. Facet oferuje „gorąco” i „super gorąco”, wysyła mu e-mail i sprawdza, czy jest „super duper gorąco”. Inny facet napisał niedawno własny przewodnik po nietoperzach i sprzedaje go w serwisie eBay. Lider jest tak zły, że ma niewłaściwą presję (było 6 obrotów od znaku, który by się złamał) jakikolwiek Nietoperz, ponieważ 1 tura jest maksymalnym naciskiem dla większości nietoperzy.) Nie obrażaj się podczas rzucania nietoperzami. Po prostu powiedz prawdę i prowadź legalny biznes bez wymyślnej propagandy. Każda firma wielorybów nietoperzy podzieli reputację jakości walcowania nietoperzy, a nie kilka złych nasion, które pozostawiają klientów i potencjalnych klientów zły smak & # 39; Usta W Korpusie Morskim nazywaliśmy złe nasiona 10% wymuszonymi przez rekruterów. Niestety widzę ponad 10%, gdy patrzę online i na eBayu. Jestem pewien, że najlepsze firmy toczące nietoperze przeczytają ten artykuł i zrozumieją dokładnie, skąd pochodzę. Rolki nietoperzy, które nie rozumieją, będą czekać na „podłączenie” nowego nietoperza.

10%, o którym mówię, zrobiło coś, co zaszkodziło branży i reputacji rzutów nietoperzy, co od dłuższego czasu mnie niepokoi. Kiedy zobaczyłem bzdury, zastanawiałem się, co mogę zrobić. Nie chciałem wspominać nikogo z imienia, ponieważ to też mnie dyskredytuje. Musiałem zrobić coś, aby pomóc. Czy słyszałeś kiedyś powiedzenie „daj człowiekowi rybę”? Jestem pewien, że to słyszałeś. Pomyślałem, że mogę stworzyć podstawę dla pomocy dla tych, którzy tego chcą. Przekaż wiedzę na temat 4 lat ról, może to może coś zmienić.