Rozwój osobisty

Moc specjalności

By 13 marca 2020 No Comments

Czy chcesz odnosić sukcesy, być bogatym i cieszyć się życiem? Cóż, większość ludzi na tej planecie to robi, ale w rzeczywistości większość z nas nie osiąga tych celów. Dlaczego większość z nas nigdy nie staje się tym, czym chcieliśmy być? Myślę, że jednym z powodów może być to, że większość ludzi boi się być inna. Żyją w czasach, gdy media określają szczęście i sukces. To, co jest w środku, cię zabije, a to, co na zewnątrz jest tym, na co naprawdę powinieneś się martwić. Saldo zostało obrócone w twoim pokoleniu. Niemoralność jest entuzjastyczna, a materializm określa naszą wartość. Jeśli naprawdę chcesz odnieść sukces, musisz odkryć moc wyjątkowości.

Co to znaczy odkrywać moc czegoś wyjątkowego? Siła specjalizacji odnosi się do korzyści z bycia innym. Zauważyliśmy już, że większość ludzi nie osiągnęła sukcesu, dobrobytu i nie jest szczęśliwa, nawet jeśli sobie tego życzy. Aby osiągnąć wielkość, musisz żyć inaczej niż większość. Aby być innym, potrzeba dużo odwagi. Wymaga to również, aby ktoś miał wysoką samoocenę i pozytywny obraz siebie, aby był inny. Pierwszym krokiem, jaki musisz zrobić, jest usunięcie negatywnej konotacji z terminu „inny” lub „dziwny”. Często ludzie, którzy wydają się inni, są opisywani jako dziwni lub dziwni, a te słowa są zwykle używane jako mali ludzie. Zastanówmy się raz jeszcze, że większość nie żyje życiem, które chce żyć. Jak być normalnym. Różnice w tym kontekście to plus. Chcesz być dziwną piłką, dziwną lub dziwną, ponieważ oznacza to, że różnisz się od normy. W tym przypadku oznacza to, że żyjesz marzeniami i jesteś na drodze do sukcesu. Zbuduj swoją zbroję i bardzo głęboko myśl o sobie, ponieważ jeśli spróbujesz uzyskać dostęp do mocy wyjątkowości, inni spróbują cię zburzyć.

Aspekt twojego życia, na którym musisz polegać, aby uzyskać dostęp do potęgi wyjątkowości, jest twoim fundamentem. Fundament powinien podeprzeć konstrukcję, szczególnie jeśli konstrukcja może być obciążona warunkami, takimi jak burze. Są strukturą i potrzebują mocnych podstaw, aby cię wspierać, gdy stresujesz się niespokojnymi czasami, które mogą wystąpić podczas podróży. Zamiast bloków cementowych i żużlowych twoja podstawa składa się z moralności, przekonań i wartości. Przez lata nauczyłem się, że twój sukces zależy od twoich decyzji. Kiedy grałem w piłkę nożną w liceum i na studiach, postanowiłem spędzać wolny czas zamiast ćwiczyć, co spowodowało, że moje marzenie o profesjonalnym futbolu nie spełniło się. Gdybym podjął lepsze decyzje, mógłbym zrobić „funky chicken” w strefach końcowych w niedziele. W tym momencie mojego życia moje decyzje nie były oparte na moim przekonaniu, że zostanę gwiazdą NFL. Lubię doradzać młodym dorosłym, aby żyli jeden po drugim. Oceń każdą decyzję i ustal, czy twój wybór jest zgodny, czy sprzeczny z twoją moralnością, przekonaniami i wartościami.

Wybrani przyjaciele są ważnym czynnikiem wpływającym na siłę specjalizacji. Jestem pewien, że słyszeliście, że „pióra ptaków roją się razem” i że prawdopodobnie odrzucają to jako kolejną kliszę. Potwierdzę, że to stwierdzenie jest bardzo prawdziwe i musisz o tym pamiętać, rozważając, kim są twoi przyjaciele. Kiedy dostałem się do liceum, wiedziałem, że pójdę na studia i coś osiągnę, ale nie byłem do końca pewien, co to jest. Jako student zdobyłem całkiem dobre oceny i byłem wybitnym graczem na starcie. Jedynym problemem, który wpłynął na mój sukces, była firma, którą chciałem zachować. Otoczyłem się niewłaściwymi ludźmi, podejmowałem złe decyzje, a nawet znalazłem się w niewłaściwym miejscu; Więzienie Miałem wpływ na mój sukces, współpracując z ludźmi, którzy nie mieli żadnych celów, marzeń ani chęci bycia wspaniałym. Każdy prawdziwy przyjaciel zachęciłby mnie, bym nie podejmował decyzji, które zmniejszyłyby moją szansę na spełnienie marzeń. Wiele osób, które odniosły sukces, powiedziało, że jest samotny w drodze na górę i zgadzam się. Musisz zrozumieć, że nie jest to popularne, jeśli nie masz wielu prawdziwych przyjaciół. Otocz się ludźmi, którzy podzielają te same przekonania, cele i wartości, co Ty, niestety, trudno jest znaleźć tych ludzi w dzisiejszym społeczeństwie.

Potrzeba bycia dziwnym. Jeśli uznamy, że normą jest życie w niepożądanym życiu, dlaczego nie odważyć się być innym? Bądź pewny, kiedy podejmujesz decyzję, która nie jest popularna. Czy masz odwagę nie podążać za każdym trendem lub modą? Bądź świadomy firmy, którą dotrzymujesz i czujesz się bezpiecznie, kim jesteś i kim chcesz być. Postępując zgodnie z tą radą, często będziesz się różnić od swoich kolegów. W naszym społeczeństwie różni ludzie są opisywani jako dziwni, dziwni i dziwni. Jeśli większość tamtejszych ludzi nigdy nie marzy, nie zdobędzie pożądanego bogactwa lub osiągnie swój największy potencjał, warto być w mniejszości, która to robi.