Przemysł

4 różne środki zaradcze do parkowania zlewu, prysznica lub odpływu z toalety

By 12 marca 2020 No Comments

Istnieje kilka sposobów otwarcia zlewu, prysznica lub odpływu z toalety. Jeśli znasz te metody, możesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze, nie dzwoniąc do lokalnego hydraulika. Metody nie są tak skomplikowane, jak ludzie myślą. Możesz łatwo używać ich w domu. Musisz tylko przestrzegać prostych wskazówek wymienionych poniżej.

Jest tak wiele rzeczy, które mogą zatkać wannę, podłogę lub odpływ prysznicowy. Niektóre z głównych przyczyn to mydło, pasty do zębów, a nawet biżuteria. Najlepszym i najłatwiejszym rozwiązaniem tego problemu jest użycie przyjaznego dla środowiska chemicznego korka spustowego. Wystarczy wlać produkt do odpływu, a jeśli rozpuści się w ciągu kilku minut, przepłucz odpływ bieżącą wodą.

Jeśli to nie zadziała, sprawdź problem z korkiem wyskakującym. Czasami jest zatkany włosami i brudem. Dlatego sprawdź, czy jest w pełni otwarty. Zdemontować korek spustowy i sprawdzić, czy jest całkowicie otwarty. Jeśli korek spustowy jest wolny, może występować problem z rurą spustową za ścianą.

Możesz użyć elektrycznego Roto Rootera, aby usunąć zator w rurze spustowej. Włóż do odpływu i spróbuj odblokować, popychając go w dół. Włóż jeden koniec drutu do odpływu. Gdy drut znajdzie się w odpływie, przekręć go. Jeśli to nie działa, obróć węża zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Jeśli złapał guzek, rób to raz po raz, pociągnij węża i odrzuć guzek.

Inną alternatywną opcją jest użycie tłoka. Umieść kolbę zlewkową nad otworem spustowym i upewnij się, że jest dobrze uszczelniona na powierzchni zlewu. Użyj szybkich, ostrych spadków, aby usunąć wszystko, co mogłoby spowodować zaparcia.